Jak přihazovat v dražbě Křídlení 2017?

Předměty je možné dražit na portále nadačního fondu KŘÍDLENÍ  nebo prostřednictvím mobilní aplikace, a to v období od 8. listopadu do 7. prosince 2017.

V průběhu akce Advent plný KŘÍDLENÍ, můžete využít aukční centrum, kde Vám naši vyškolení dobrovolníci rádi pomohou s registrací a dražbou Vámi vybraného předmětu.

Současně si zde také můžete prohlédnout díla, která jsou předmětem dražby.

 

Jak vydražit předmět?

  1. Dříve než budete moci přihazovat na Vámi vybraný předmět, je potřeba se zaregistrovat. Registrační formulář naleznete zde. (odkaz na formulář). Po úspěšné registraci Vám budou na emailovou adresu zaslány přihlašovací údaje, pomocí, kterých se přihlásíte do dražebního portálu nadačního fondu Křídlení. Přihlašovací formulář naleznete zde (odkaz na login box).
  2. Následně si jen vyberte předmět a příběh, který Vás oslovil, a přihodíte libovolnou částku. Výše minimálního příhozu je stanovena na částku 50,- Kč.  
  3. Vyvolávací cena dražených předmětu je určena na částku 500,- Kč.
  4. Předmět získá dražitel, který v dražbě učiní nejvyšší nabídku.
  5. Dražené předměty bude možné si převzít 7. 12. 2017 na akci Advent plný křídlení. Předměty dražitelům předají přímo zástupci neziskových organizací, kteří s nimi uzavřou darovací smlouvu.
  6. Úspěšné dražitele, kteří se nedostaví k převzetí vydraženého předmětu, budeme kontaktovat ohledně dalšího postupu.  

hlavní partneři

partneři

Mediální partner

kreativní zóna

Andělská zóna